HOROLEZECKÁ STĚNA


Peonájem mobilní horolezecké stěny

Aktivitu dodáme jako doprovodný program na Vaší kulturní akci! Pronajmout stěnu        Další atrakce k pronájmu 
Popis atrakce

Mobilní horolezecká stěna je zábavná i sportovní aktivita určená k prověření síly a obratnosti účastníků. Mobilní horolezecká stěna je určená pro děti i dospělé. Svou šikovnost si mohou vyzkoušet děti od cca 5ti let. Lezci jsou jištěni v horolezeckém úvazku vyškolenou obsluhou. Výška stěny je 5 m a úkolem účasníka je vyšplhat až nahoru s pomocí úchytů připevněných na kolmé stěně a pak slanit zpět.


Využití této atrakce je vhodné při různých zábavných či sportovních programech nebo jako rozptýlení na různých sezónních, firemních akcích, pro volební aktivity a mítingy. Velká plocha a nápaditost této atrakce je skvělou příležitostí pro propagační využití. Umělou mobilní stěnu lze polepit firemními logy, symboly, slogany případně dalšími reklamními prvky.


Instalace této atrakce nevyžaduje žádné speciální technické zabezpečení. Staví se na rovný a pevný povrch.


Mobilní horolezeckou stěnu pronajímáme samostatně, doporučujeme ji však použít i v kombinaci s dalšími atrakcemi jako např.: autodraha, rodeo býk, obří skluzavka, nafukovací skákací hrady, surf simulátor, sumo ring, moucha, lasershot, facepainting nebo aerotrim, a to zejména při větších zábavních nebo sportovních akcích.
Mobilní horolezecká stěna lze však provozovat i samostatně.